Náš tým

magra-rau

Primářka MUDr. Magda Rau

MUDr. Magda Rau je primářkou a majitelkou privátní oční kliniky v německém Chamu, jejím dlouholetým krédem je nabídnout pacientovi co nejšetrnější metodu spojenou s co nejnižším rizikem. Tedy takovou metodu, která povede k uspokojení jeho požadavku a odstranění potíží. 

MUDr. Rau vyvinula metodu povrchové laserové ablace LASEK, kterou aplikuje na laserové klinice v Norimberku. Jedná se o vlastní modifikaci LASEK Viscodissekci. Tato metoda vede k odstranění krátkozrakosti, dalekozrakosti, zakřivení rohovky a počátečních stádií vetchozrakosti (presbyopie).

MUDr. Rau byla časopisem Týden Speciál vyhodnocena jako jedna ze 111 Top lékařů v ČR.

oleksandra-dushkova

MUDr. Oleksandra Dushková

MUDr. Oleksandra Dushková je oftalmologická lékařka, jejíž praxe a vzdělání jsou spojeny s absolvováním lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni a následně s oftalmologickou klinikou v Praze, kde intenzivně působila v oblasti diagnostiky a léčby očních onemocnění. Její zkušenosti byly rozšířeny stážemi na odděleních interny, chirurgie, rehabilitace, neodkladné péče a hematologie.

Paní doktorka se specializuje na léčbu ve dvou hlavních oblastech: suchého oka a ozonoterapie. Díky své oddanosti inovacím a neustálému profesnímu růstu je schopna přinášet pacientům moderní a účinné přístupy k léčbě, které mohou vést k lepším a šetrnějším výsledkům.

MUDr. Tereza Černá, CFMP

MUDr. Tereza Černá je absolventkou 2.lékařské fakulty v Praze z roku 2011, poté se v rámci přípravy k atestaci pohybovala na odděleních rehabilitace a neurologie. V roce 2018 složila atestaci z Rehabilitační a fyzikální medicíny.

Hlubší zkoumání podstaty chronických obtíží a zájem o celostní pohled na člověka a zdraví ji přivedl k funkční medicíně, kterou vystudovala dálkově na Functional Medicine University v USA.

Momentálně se věnuje nejen klasické rehabilitační medicíně v ambulanci, ale také vlastní praxi funkční medicíny na Praze 6. Od roku 2021 je také lektorkou na Škole Klinické Naturopatie.

Zdravotní sestra Martina Šimánková

Martina Šimánková ukončila střední zdravotnickou školu v Praze v roce 1985. Následně pracovala na Urologické klinice VFN v Praze na lůžkovém oddělení a na Anesteziologicko-resuscitačním oddělení VFN Praha. Dále v Senior komplex Třebešín – domov pro lidi s Demencí a Alzheimerovou chorobou jako sestra na lůžkovém oddělení následné rehabilitační péče.

Managerka kliniky Martina Page

dr-rau-kongres
Primářka MUDr. Magda Rau přednáší na švýcarském Kongresu o nejnovějších mikro invazivních operacích zeleného zákalu (MIGS) a  výsledcích při ambulantním výkonu v její oční klinice v Německu v Chamu. Tato přednáška byla publikovaná v německém ophtalmologickém časopisu Ophtalmo-Chirurgie.

Rezervace termínu

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.